# Zbieramy teksty do 11 numeru! Dołącz do nas! #
Numer 10

Premiera: 20.10.2009
 
Pierwszy
Drugi
Trzeci
Czwarty
Piąty
Szósty
Siódmy
Ósmy
Dziewiąty
 
News
Redakcja
Współpraca
Wymiana
Kontakt
 

08.07.2010 (Super Vegeta)

Prawie rok od ostatniej aktualizacji na stronie zinu. Michu od jakiegoś czasu jest mocno zajęty, dlatego też chwilowo ja będę zajmował się utrzymaniem strony. Gdzieś po drodze między tym newsem a poprzednim został wydany dziesiąty, najobszerniejszy w historii, numer zinu - jeśli jeszcze go nie czytaliście, zapraszam do lektury. Obecnie zbieramy siły na 11 numer - możesz nam pomóc! Zajrzyj w dział "Współpraca" - wszystkie (trzymające odpowiedni poziom) teksty będą mile widziane.

09.07.2009 (Michu)

Z góry przepraszam za taką obsuwę z uaktualnieniem strony zinu. Jak zapewne wszyscy wiecie w kwietniu premierę miał numer dziewiąty - moim zdaniem najlepszy w całej naszej historii. Teraz szykujemy się na okrągłą dziesiątkę w całości lub w części poświęconą Golden Forkom (ostatnim i wcześniejszym).

12.06.2008 (Michu)

Ostatecznie wyszło na to, że to ja skleiłem numer ósmy. Zapraszam do lektury i liczę na to, że w ciągu półtora miesiąca wyjdzie kolejny =].

27.01.2008 (Jazzwhisky)

Wskutek wzmożonych zajęć Micha przyszła mi w zadaniu opieka nad wydaniem ósmego numeru Tokei. Wszelkie teksty wciąż możecie przesyłać na nasz redakcyjny e-mail, dorzucam także bezpośredni kontakt do siebie - jazzwhisky@gmail.com. Nadchodzący nr zinu ukaże się najprawdopodobniej w drugiej połowie marca.

05.12.2007 (Michu)

W końcu pojawił się długo oczekiwany siódmy numer Tokei. Po więcej informacji zapraszam do odpowiedniego działu. I pamiętajcie - Golden Forki już w ten weekend!

11.11.2007 (Michu)

Witam na dopiero co odrestaurowanej stronie magazynu Tokei. Podstawy laya powstały dawno temu, gdy przygotowywaliśmy design dla Tsukuru Archive. Autorem jest ShaQ, choć ja go (lay, nie Shaka) mocno zmodernizowałem. W porównaniu z poprzednią wersją strony doszło rozszerzone menu, pasek informacyjny u góry i miejsce na buttony. To w zasadzie tyle, co ważniejsze newsy będą pojawiały się na wspomnianym pasku. Smacznego!

 
         
statystyka